Grafikos dirbtuvės

Grafikos dirbtuvės

Įmonė (UAB)
Kaunas
Interneto svetainių kūrėjai
Svetainių talpinimas - hostingas
Tinklalapių projektuotojai
UX specialistai
Grafikos dizaineriai
SEO specialistai
Programuotojai
Rodyti visus

Aprašymas

Jau daugiau nei 12 metų kuriame profesionalius tinklapius mylimiems klientams Lietuvoje ir užsienyje. Fokusuojamės į stiprų dizainą, naudojimo patogumą, adaptyvumą mobiliems įrenginiams. Prieš kurdami tinklapį atliekame išsamią analizę marketingo klausimais, juk svarbiausia, kad tinklapis būtų kuo efektyvesnis.
Visą dėmesį skiriame į dizainą, marketingą, patogumą.
Industrijos standartais tapusios technologijos leidžia bet kada patogiai koreguoti ir papildyti funkcionalumą, taupant Jūsų lėšas.

Patogus administravimas šiuolaikiška turinio valdymo sistema (TVS) leidžia Jums sutaupyti lėšų ir paprastus darbus atlikti patiems, pvz tokius kaip teksto redagavimas, naujos paslaugos pridėjimas.

Kad tinklapis būtų gyvas ir lankomas, atneštų Jums naujų užsakymų, konsultuojame visais Google ir kitais reklamos klausimais, kad lankytojas taptų nuolatiniu klientu.
Bendraujame nuoširdžiai ir suprantama kalba, tad mielai lauksime Jūsų skambučio ar vizito ir aptarsime Jums rūpimą klausimą. Atlikus darbus, niekada nepaliekame kliento nežinioje, visuomet padedame iškilus klausimams. Mūsų dėmesingumą liudija ir "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatas.

Mūsų klientai yra iš viso pasaulio - Lietuvos, Jungtinės karalystės, Prancūzijos, Švedijos, Vokietijos, Norvegijos ir kitų šalių.
 

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.