MB Rinkodara

MB Rinkodara

Mažoji bendrija (MB)
Kaunas
Interneto svetainių kūrėjai
Grafikos dizaineriai
SEO specialistai
Mobiliųjų aplikacijų kūrimas
Svetainių talpinimas - hostingas
Rodyti visus

Aprašymas

Kas mes esame?

Esame rinkodaros kompanija. Daug metų drauge dirbančių bendraminčių komanda, kurią vienija idėja – išspręsti kliento rinkodaros klausimą iš esmės. „Rinkodara.lt“ klientas – įmonė, kuri iš tiesų nori uždirbti daugiau, į savo verslą žvelgia kompleksiškai ir ieško nuolatinio partnerio rinkodaros ir komunikacijos projektams.

Darbus galite pažiūrėti - www.Rinkodara.lt tinklalapyje

Darbo principai

Mūsų darbo principus geriausiai atspindi moto –kūrybiškumas gimsta iš žinojimo. Tik gerai žinodami situaciją galime pasiūlyti sprendimą, kuris iš tiesų veikia. Siekiame pažinti kliento rinką, vartotoją, nuodugniai išanalizuoti esamą rinkodaros problemą. Tuo savo rinkoje skiriamės nuo kitų.

Ko imamės? Į mus klientai kreipiasi norėdami pateikti rinkai naują produktą, padidinti pardavimus arba susidūrę su kitu opiu rinkodaros, komunikacijos klausimu. Dauguma mūsų klientų – ilgalaikiai. Nenustebkite, jei atėję su prašymu sukurti svetainę sulauksite klausimo: „Kodėl neuždirbate iš kitų rinkų?“ Galbūt taip gims dar vienas ilgalaikis projektas.

Požiūris

Atvirai sakome – atmetame smulkias, į pigumą orientuotas užduotis ir tokias, kurių, matome, negalėsime padaryti gerai. O atlygį imame tada, kai būna pasiektas rezultatas. Nebijome sakyti, kad mūsų darbe klaidos neišvengiamos, tačiau įdirbis, nesiblaškymas klientams duoda pridėtinę vertę ir ekonominę naudą. Šiandien didžiausią „Rinkodara.lt“ portfolio dalį sudaro projektai turizmo ir statybinių medžiagų srityse bei internetinės rinkodaros sprendimai.

Mūsų įmonė įsteigta 2008 metais. Nuo 2013-ųjų veiklai Lietuvoje pasirinkome naują vardą – „Rinkodara.lt“. Rinkodaros ir komunikacijos projektų planavimo bei įgyvendinimo paslaugas teikiame Baltijos ir angliškai kalbančiose šalyse. Ir visada atvirai žvelgiame į naujus horizontus.

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.